אודות

החנות הווירטואלית ג'ודייקה ג'ולס משווקת  את Refael Jewelry Designer המשלבת בין אומנות, יצירה ועיצוב תכשיטים, אנחנו גאים להציג  מגוון רחב של תכשיטי זהב המשלבים כסף סטלינג, זכוכית רומית אותנטית, אבני אילת, אבני חן, יהלומים ועוד. כל פריט בחנות נעשה בעבודת יד עם טיפול מרבי עם חומרים באיכות הגבוהה ביותר, ועם תשומת לב לפרטים הקטנים. אנו מציגים תכשיטים מותאמים אישית שנוצרו במיוחד בשבילך. במבחר ייחודי של התכשיטים שאנחנו מציגים תמצאו חפתים , טבעות כסף מתקופות שונות מימי בית שני בעיר העתיקה של ירושלים ועוד.

אנחנו מיצרים תכשיטים עם כסף 925 וזהב צהוב/לבן 14k תכשיטים המשלבים כסף וזהב הם 9K. המוצרים באתר מופיעים בקטלוג באופן נוח, פשוט וידידותי כך שתוכל/י למצוא את מבוקשתך  בקלות רבה עם חווית קניה מושלמת.

שמירה על מידע אישי.

מתוך שאיפה לספק לך את הביטחון המקסימאלי בקניה מקוונת. השקענו משאבים רבים ביצירת מערכת לאבטחת מידע ושמירת הפרטיות, המבוססת על הכלים המתקדמים בתחום זה. העסקאות המתבצעות באתר זה מאובטחות בטכנולוגית SSL וברמת התקן הגבוהה והמחמירה ביותר – PCI DSS המאושר ע"י חברות האשראי, כל המידע הדבר פרטי החיוב שלך מוצפן ומאובטח.

המידע באתר זה נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אך מיועד לנשים וגברים כאחד.

אנו נשמח לתת לך שירות לכל שאלה או בקשה צור קשר.